25 t/m 28 mei 2022

Le Petit Pressé 2021

In 2022 vervalt Le Petit Pressé.


 

Deelname kost € 115,-, tenzij u ook aan Le Citron Pressé deelneemt, in dat geval betaalt u
€ 95,-.

Locatie: De Weistaar, Rottegatsteeg6, 3958 MN, Maarsbergen



Het programma ziet er als volgt uit:
 
09:00 - 09:30   Aankomst en melden deelnemers; koffie& cake
09:30 - 10:30    Uitleg systemen en etappes
10:30 - 12:45     Etappe 1
12:45 - 13:30     Lunch
13:30 - 15:30     Etappe 2
15:30 - 16:30     Borrel
17:00 - 18:00    Uitslag en uitleg
18:00                     Einde

1

Chris Hulsbus/Ian Hulsbus

DSuper5

2

Ron Mulderij/Erna van der Zwan

Burton

3

Chris van Dijk/Marjolein van Dijk

ID19B

4

Wilbert Eijsink/Esther Eijsink

2CV Club Marlboro

5

Ron Kleverlaan/Johan Lust

CX25 Prestige Turbo

6

Gerhard Scheltens/Marja van de Nes

DS20 Pallas

7

Oscar Kortenbach/José van der Voort

DS21 Pallas

8

Paul Tot/Anne Tot

DSpécial

9

Willem Klein Lankhorst/Paul Klein Lankhorst

2CV Radar

10

Martine Peterse/Saco de Vries

ID19B

11

Roel Koster/Jojada Reiss

ID20 Break Confort

12

Gerben Dijkstra/Paul Feijen

CX2400IE

13

Jules Tops/Ivonne Twigt

DS23 Pallas

14

Frank Geilleit/José Polman

DSuper

15

Rogier Verhoef/Ilse Verhoef

GSA X1

16

Remco Rengers/Chris de Goey

ID19B

17

Frans de Bruijn/Frans de Bruijn

Traction Avant 11BL

18

Sander van Dijk/Eline van Dijk

Mini Cooper

19

Dirk Stevens/Edward Oskam

AX 1.1i Spot

20

Ben van de Vrie/Dingenus van de Vrie

2CV6 Club

21

Sander van der Werf/Stéphanie van der Werf

C15

22

Dick Verboom/Elyse Verboom

Ami8

23

Maarten Schut/Ingeborg Hol

Visa

24

Lieke Harmsen/Carel Harmsen

Volvo S60R

25

Frank Vijn/Astrid Scholten

Dyane

26

Huub Kerskes/Richard de Kruijf

BX16 Chic

27

Frits van den Brink/Frans Dols

DS23IE

28

Barend Lambrechtsen/Sebastiaan Lambrechtsen

CX Prestige Turbo2

29

Karel Sommer/Alexander Bergher

DS20

30

Pim Spijker/Erik Melkert

DSuper5

31

Jan Kramer/Coosje Kramer

2CV

32

Rémy le Blanc/Robin Schellekens

2CV

33

Marieke Rijksen/Arie Wolswinkel

DSuper5

34

Dirk Eshuis/Daan Eshuis

2CV6

35

Arthur Eshuis/Peter van Meekeren

DS23 IE Pallas

36

Maarten Drijber/Mieke Rademaker

DS23 IE Pallas

37

Edwin van Aalten/Paul Cornips

Méhari

38

Thomas Born/Daniel Biegus

CX2400

39

Max Klöckner/Rolf Klöckner

CX25 GTi

40

Bram Oude Elberink/Jeroen Hartboom

ID20

41

Joost van Bruggen/Michel Heijblom

ID19 B

42

Bart van Gool/Ad van Gool

BX

43

Herman Makkinga/Jannes Prins

Visa TRS

44

Cor van Heuveln/Dibert Ketting

CX2400

45

Hans van Leeuwen/Kees Tensen

Volvo Amazon

46

Floriaan Eling/Wendela Wapenaar

BX Sport

47

Job Kramer/Bregje Bressers

Dyane 9

48

Wil Olijslagers/Gerrianne Olijslagers

DS21

49

Raymond van der Meij/Kirsten van der Meij

Akadiane

50

Giel Kruijer/Sander Korver

GS1220 Club

51

Linda Hoogenhout/Muriël Tigchelaar

2CV Spécial E

52

Rogier van der Hee/Yvette van Dongen

SM

53

Ward Nijhuis/Remco Ultee

Ford Ka