29 mei t/m 1 juni 2019

Le Petit Pressé 2019

Op zaterdag 20 april 2019 organiseren wij Le Petit Pressé. Le Petit Pressé is de opwarmer voor het rallyseizoen voor klassieke auto's in het algemeen en voor Le Citron Pressé in het bijzonder. Daarnaast is het voor deelnemers die voor de eerste keer stappen willen zetten in de klassieke rallysport een mooi moment om te ervaren hoe het er tijdens een klassieke rally aan toe gaat. De rally staat open voor alle klassieke auto's en vanzelfsprekend voor alle Citroëns!

Deelname kost € 115,-, tenzij u ook aan Le Citron Pressé deelneemt, in dat geval betaalt u
€ 95,-.

Gestart wordt wederom vanuit De Weistaar in Maarsbergen.

Het programma ziet er als volgt uit:
 
09:00 - 09:30   Aankomst en melden deelnemers; koffie& cake
09:30 - 10:30    Uitleg systemen en etappes
10:30 - 12:45     Etappe 1, 62 kilometer, 2:15 uur, gemiddeld 27,55 km/u
12:45 - 13:30     Lunch
13:30 - 15:30     Etappe 2, 56,4 kilometer, 2 uur, 28,2 km/u
15:30 - 16:30     Borrel
17:00 - 18:00    Uitslag en uitleg
18:00                     Einde

1

Nadja Cottenie/Annelies Schoonman

DS20H

2

Herman Makkinga/Jannes Prins

Dyane

3

André Sonneville/Daan Elshof

2CV6 Club

4

Gerhard Scheltens/Marja van de Nes

DS20

5

Maarten Bender/Ton Bender

GS Club Break

6

Oscar Kortenbach/José van der Voort

DS21H Pallas

7

Harry Martens/Johan Lust

DS23IEH

8

Leon van Lieshout/Ruut van Schie

2CV 'Rosie'

9

Rikkert Zee/Rob Zee

Xsara Coupé 1.6i 16V VTR

10

Paul Feijen/Henrik Munk Jensen

CX Pallas IE

11

Remco Rengers/Gerard Speksnijder

DS23 Pallas

12

Chris van Dijk/Marjolein van Dijk

ID19B

13

Wilbert Eijsink/Esther Eijsink

2CV Club

14

Ronny Jacobs/Linda Belmans

Dyane

15

Rolf Klöckner/Max Klöckner

CX25 GTi

16

Ron Mulderij/Erna van der Zwan

Burton

17

Dick Verboom/Elyse Verboom

AmiC8 Familiar

18

Erik Jan Leenders/Ingeborg Leenders

BX 1.9 TZi

19

Jules Tops/Ivonne Twigt

C3

20

Sander van der Werf/Stéphanie van der Werf

C15D

21

Pim Spijker/Erik Melkert

DSuper5

22

Rogier van der Hee/Stefan Koster

SM

23

Rogier Verhoef/Mariëlle Verhoef-Melkert

GSA X1

24

Giel Kruijer/Sander Korver

GS 1220 Club

25

Roel Koster/Jojada Reiss

DS20 Break

26

Robin Schellekens/Jean-Louis van Halderen

2CV6 Spécial

27

Sander Verburg/Jan Verburg

AX GTi

28

Huub Kerskes/Richard de Kruijf

BX16 TZi

29

Joost Wagemaker/Tim Wagemaker

Ami8 Berline

30

Frits van den Brink/Frans Dols

DS23 IE H

31

Willem Klein Lankhorst/Paul Klein Lankhorst

2CV Radar

32

Maarten van der Lubbe/Peter van der Lubbe

DS23M Pallas

33

Roel Dijstra/Berty Dijkstra

Porsche 356

34

Gert Jaap van den Brink/Marieke Verhoeff

DS20

35

Thomas Born/Peter van Lint

Ami8 Break

36

Jan Bos/Hester Brons

AX GT

37

Hans Onkenhout/Mischa Bart

DSuper

38

Karel Sommer/Heleen van der Straaten

DS20

39

Philip van der Velde/Cesanne van der Velde

Traction Avant 11BN

40

Peter Römer/Brigit Römer

DS21

41

Jan Kramer/Coosje Kramer

Dyane

42

Job Kramer/Bregje Bressers

Dyane9

43

Kees Tensen/Esmée Tensen

DSpécial

44

Mark Schulte/Irene Verkuijl

Dyane

45

Frank Geilleit/Bart van Gelder

DSuper

46

Lode van der Velde/Lennard Beuk

2CV6

47

Joris Gernaey/Floris van der Wolf

AX Volcane

48

Wil Olijslagers/Gerrianne Olijslagers

DS21

49

Barend Lambrechtsen/Sebastiaan Lambrechtsen

C5 (I) 2.2 HDi Automaat

50

Tim van Geest/Peter van Geest

SM