29 mei t/m 1 juni 2019


Deelnemers Le Citron Pressé 2019


No.

Equipe

Citroën

1

Johan Visser / Jan-Jaap Pouwer

AK350

2

Dick Verboom /Elyse Verboom

AmiC8 Familiar

3

André Sonneville / Daan Elshof

2CV6 Club

4

Leonie Eshuis / Bart van Hasselt

2CV6 Spécial

5

Tjerk van Lint / Peter van Lint

GSX2

6

Bas van der Bie / Astrid van Gogh

DS19 Cabriolet

7

Herman Makkinga / Jannes Prins

Dyane

8

Ron Mulderij / Erna van der Zwan

Burton

9

Wijnand Lubbers / Maureen Lubbers

Ami ∞ Burton

10

Ronny Jacobs / Linda Belmans

Dyane

11

Jan Kramer /Coosje Kramer

Dyane

12

Mark Schulte /Irene Verkuijl

Dyane

13

Wilbert Eijsink / Esther Eijsink

2CV Club

14

Ruut van Schie / Wout van Schie

Traction Avant 11B 'Josephine'

15

Philip van der Velde / Lode van der Velde

Traction Avant 11B

16

Niels Lettinga / Marco Verkuijl

Van Clee Mungo

17

Marc Zaan / Raymond van der Meij

Traction Avant 11B

18

Willem Klein Lankhorst / Paul Klein Lankhorst

2CV Radar

19

Sander van der Werf / Stéphanie van der Werf

C15 D

20

Giel Kruijer / Sander Korver

GS 1220 Club

21

Remco Rengers / Chris de Goey

ID19B

22

Maarten Bender /Ton Bender

GS Club Break

23

Joost van Bruggen / Michel Heijblom

ID19B

24

Joris Gernaey / Floris van der Wolf

AX Volcane 1.1i

25

Rogier Verhoef /Mariëlle Verhoef-Melkert

GSA X1

26

Floriaan Eling / Gert de Jong

DS20H Pallas

27

Job Kramer / Bregje Bressers

Dyane9

28

Nadja Cottenie / Annelies Schoonman

DS20H

29

Frank Geilleit / Yannick Gilleit

DSuper

30

Marco Grimeijer / Roel Bennink

DS21H

31

Hans Onkenhout / Mischa Bart

DSuper

32

Kees Tensen / Hans van Leeuwen

DSpécial

33

Gerhard Scheltens / Marja van de Nes

DS20

34

Karel Sommer / Hugo Sommer

DS20H

35

Oscar Kortenbach / José van der Voort

DS21H Pallas

36

Wil Olijslagers /Gerrianne Olijslagers

DS21

37

Roel Dijkstra / Berty Dijkstra

DS21H Cabriolet

38

Anouk Gijsbers / Chris Gijsbers

DS23

39

Jules Tops / Gerard Speksnijder

DS23 Pallas

40

Huub Kerskes / Richard de Kruif

BX16 Chic

41

Peter van der Lubbe / Sandra van der Lubbe

DS23M Pallas

42

Gerben Dijkstra / Paul Feijen

CX2400 IE

43

Rikkert Zee / Rob Zee

Xsara Coupé VTR 1,6 16V

44

Arthur Eshuis / Dirk Eshuis

DS23IE Pallas

45

Edwin van Aalten / Paul Cornips

CX25 GTi

46

Roel Förster / Rolf Klöckner

CX25 GTi

47

Erik Jan Leenders / Ingeborg Leenders

BX 1.9 TZi

48

Frits van den Brink / Frans Dols

DS23IEH

49

Rogier van der Hee / Stefan Koster

SM

50

Chris van Dijk / Marjolein van Dijk

ID19B

51

Tim van Geest / Peter van Geest

SM

52

Harry Martens / Johan Lust

CX25 Prestige Turbo I

53

Roel Koster / Jojada Reiss

SM

54

Maarten Hoefnagels / Ingrid Strijbosch

BX19 GTi 16V



1

Teams

Les Cascadeurs du Sud


Kerskes/De Kruijf/Van Aalten/Cornips/van Bruggen/Heijblom/Hoefnagels/Strijbos

2

Les Vieillards

Van Schie/Van Schie/Klein Lankhorst/Klein Lankhorst/Zaan/Van der Meij

3

Alliance Nord Sud

Gernaey/Van der Wolf/Koster/Reiss/Cottenie/Schoonman

4

InDyaantjes

Kramer/Kramer/Schulte/Verkuijl/Kramer/Bressers

5

Nimègue, en avant!

Sonneville/Elshof/Geilleit/Gilleit/Van der Werf/Van der Werf

6

Les GSAmis

Van Lint/Van Lint/Kruijer/Korver/Bender/Bender/Verhoef/Verhoef-Melkert

7


Les Brochets

Sommer/Sommer/Grimeijer/Bennink/Van den Brink/Dols/Onkenhout/Bart

8


D'Alliance Déesse Deux Dyane

Makkinga/Prins/Jacobs/Belmans/Tensen/Van Leeuwen